Oferujemy

  • Wagi samochodowe, magazynowe, sklepowe i inne
  • Akcesoria do wag
  • Naprawy wag mechanicznych wraz z legalizacją
  • Modernizacje, elektronizacje, hybrydy
+48 606 426 104
mailj_maslinski@wp.pl

waga magazynowaWagi magazynowe są niezastąpione w miejscach takich, jak hale handlowe, sklepy wielkopowierzchniowe, magazyny, składy budowlane i inne. Wybierając wagi do zastosowań w wyżej wskazanych miejscach należy zwrócić szczególną uwagę na precyzję pomiaru, wielkość i udźwig urządzenia. Odpowiedni dobór parametrów stanowi gwarancję efektywnej i bezawaryjnej pracy wagi magazynowej przez długi czas jej eksploatacji.

Wagi magazynowe marki MAWAG Wagi

Marka MAWAG Wagi specjalizuje się w projektowaniu i konstruowaniu wag przemysłowych, a także modernizacji wag mechanicznych. Wieloletnie doświadczenie, doskonała znajomość rynku urządzeń ważących oraz trafne identyfikowanie potrzeb potencjalnych klientów pozwoliło nam stworzyć unikalną ofertę wag magazynowych, które projektujemy tak, żeby sprostały pracy w nawet najbardziej wymagających warunkach.

Wagi magazynowe marki MAWAG Wagi charakteryzują się drobiazgowo przemyślaną konstrukcją, dzięki której są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie stabilne i estetyczne. Wśród ich zalet na uwagę zasługuje również precyzja pomiarów oraz łatwość obsługi. Zdecydowana większość oferowanych przez nas rozwiązań jest tak łatwa w obsłudze, iż bez problemu poradzi sobie z nią nawet mniej doświadczony operator. Nasze urządzenia doskonale wpisują się również w potrzeby najbardziej wymagających użytkowników – posiadają liczne funkcje oraz możliwość instalacji dodatkowych akcesoriów.

Wagi magazynowe jako urządzenia przeznaczone do pracy w obrocie handlowym oferujemy wraz pierwotną legalizacją producenta.

Oferta dopasowana do Klienta – wybierz swoja wagę magazynową

MAWAG Wagi to znany i ceniony na polskim rynku producent wag przemysłowych. Ważne miejsce w naszym asortymencie zajmują wagi magazynowe, które projektujemy i wykonujemy z wysokiej jakości komponentów gwarantujących ich precyzję i bezawaryjną pracę przez długi czas użytkowania. Obok standardowych rozwiązań oferujemy wagi magazynowe na zamówienie, których rozmiar i funkcjonalność jesteśmy w stanie dopasować do indywidualnych potrzeb danego środowiska pracy.

Klientów poszukujących wagi magazynowe zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu z przedstawicielem marki MAWAG.