Oferujemy

  • Wagi samochodowe, magazynowe, sklepowe i inne
  • Akcesoria do wag
  • Naprawy wag mechanicznych wraz z legalizacją
  • Modernizacje, elektronizacje, hybrydy
+48 606 426 104
mailj_maslinski@wp.pl

Wagi dla przemysłu mięsnego - inwentarzowa, do żywca | MAWAG

waga dla przemysłu mięsnegoWagi dla przemysłu mięsnego to niezwykle zróżnicowana oferta produktowa, w ramach której możemy znaleźć zarówno wagi dla hodowców, takie jak waga inwentarzowa lub waga do żywca, jak i wagi dla zakładów mięsnych. Wagi znajdujące zastosowanie w zakładach przetwórstwa mięsnego to przede wszystkim wagi podwieszane hakowe, wagi hakowe stacjonarne dedykowane do ważenia półtusz oraz dowolnego towaru w opakowaniu, a także wagi z otwieranym pomostem ułatwiającym utrzymanie urządzenia w czystości.

Wagi dla przemysłu mięsnego marki MAWAG Wagi

Jako producent wag przemysłowych naszym Klientom oferujemy szeroki wybór wag dla przemysłu mięsnego. W asortymencie posiadamy przede wszystkim wagi inwentarzowe oraz wagi do żywca. Co wyróżnia nasze wagi do żywca?

Waga do żywca marki MAWAG Wagi to urządzenie charakteryzujące się solidną i stabilną konstrukcją ocynkowaną o wysokiej odporności na szkodliwe oddziaływanie czynników zewnętrznych. Ocynkowana konstrukcja zapewnia bezpieczeństwo ważonego bydła oraz operatora wagi i jest łatwa do utrzymania w czystości, co jest szczególnie ważne z perspektywy zachowania prawidłowej higieny pracy. Dodatkowo waga inwentarzowa dostępna jest w wariancie mobilnym i stacjonarnym, co znacząco zwiększa jej funkcjonalność w gospodarstwie hodowlanym pozwalając na przeprowadzanie ważenia bydła w najbardziej dogodnych do tego miejscach.

Wśród licznych zalet naszych wag dla przemysłu mięsnego należy również wskazać precyzję działania oraz łatwość obsługi. Mimo licznym funkcjom, obsługa wagi jest bardzo intuicyjna, dzięki czemu z procesem ważenia bez trudu poradzi sobie nawet niedoświadczony użytkownik. Jako wagi przeznaczone dla przemysłu każda waga inwentarzowa marki MAWAG posiada stosowną legalizację pierwotną.

Waga do żywca na zamówienie

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających hodowców oferujemy rozwiązania, takie jak waga inwentarzowa oraz waga do żywca na zamówienie. Wagi na zamówienie projektujemy i konstruujemy zgodnie z parametrami określonymi przez klienta. Przede wszystkim dotyczy to rozmiaru oraz mobilności wagi. Obok rozwiązań na zamówienie oferujemy szeroki wybór standardowych wag inwentarzowych, których uniwersalny rozmiar, duża nośność oraz prosta konstrukcja, a zarazem trwała i stabilna pozwala na liczne zastosowania w nawet najbardziej wymagających środowiskach pracy.

Klientów poszukujących sprawdzonych i niezawodnych wag dla przemysłu mięsnego zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i pomogą w wyborze najbardziej optymalnego rozwiązania.