Oferujemy

  • Wagi samochodowe, magazynowe, sklepowe i inne
  • Akcesoria do wag
  • Naprawy wag mechanicznych wraz z legalizacją
  • Modernizacje, elektronizacje, hybrydy
+48 606 426 104
mailj_maslinski@wp.pl

Naprawa wag - Serwis wag samochodowych, magazynowych | MAWAG

naprawa wagWaga, jak każde inne urządzenie jest podatna na awarie wynikające ze zużywania się poszczególnych komponentów mechanizmu, nieprawidłowego użytkowania, uszkodzeń mechanicznych. W zależności do specyfiki usterki zepsuta waga może podawać nieprawidłowy odczyt lub w ogóle nie działać. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów oferujemy kompleksową naprawę wag. Naprawiamy wagi produkcji własnej, jak również urządzenia innych producentów. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na usługi naprawcze i serwisowe.

Jakie wagi naprawiamy?

Jako producent wag samochodowych i przemysłowych specjalizujemy się w naprawie wag eksploatowanych w wymagających warunkach pracy. Ze względu na ich duże gabaryty większość usług związanych z naprawą i serwisem wag przeprowadzamy bezpośrednio w miejscu instalacji urządzenia. Mniejsze wagi naprawiamy i serwisujemy w siedzibie firmy MAWAG Wagi lub u Klienta.

Nasza oferta w tym zakresie to m.in. naprawa wag:

  • samochodowych,
  • samochodowo-najazdowych,
  • magazynowych,
  • dla przemysłu mięsnego.

Nie tylko naprawa wag – modernizacja urządzeń mechanicznych

Obok kompleksowych usług naprawczych naszym Klientom oferujemy również usługi związane z modernizacją urządzeń mechanicznych. Modernizacja urządzeń mechanicznych pozwala na zwiększenie precyzji pomiaru wagi, przy jednoczesnym ułatwieniu jej obsługi i skróceniu czasu na wykonanie pomiaru. To wszystko przekłada się na większą sprawność obsługi procesów produkcyjnych i handlowych, a co za tym idzie zwiększenie zysków przedsiębiorstwa. Wagi modernizujemy wykorzystując w tym celu komponenty i akcesoria sprawdzonych marek.

Klientów zainteresowanych skorzystaniem z oferty na naprawę i modernizację wag przemysłowych zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania, jednocześnie weryfikując możliwość przeprowadzenia procesu modernizacji urządzenia ważącego. W zależności od potrzeb usługę modernizacji możemy świadczyć równolegle z naprawą wagi.